Sipariş Vermeden Önce Okumanız Gereken Önemli Bilgilendirmeler

Madde 1 Bir adet sipariş oluşturduktan sonra işlem sonuçlanana kadar aynı bağlantı linkine tekrar sipariş oluşturulmamalıdır. Oluşturulduğu taktirde ikinci işlem gerçekleşmeyebilir ve iade sağlanılamamaktadır.

Madde 2 Kanal url eksiksiz ve düzgün vermeniz gerekmektedir sistem sipariş durumunu tamamlandı yapar ve işlem ücretini iade etmez!

Madde 3 Sipariş oluşturulduktan sonra aldığınız takipçi'ye göre izleyici yüklenmesi zaman olarak değişmektedir.Siparişleriniz 15 dakika ile 6 saat arasında değişiklik gösterebilir.

Madde 4 Aynı kullanıcı adına devam eden bir izleyici veya farklı bir sipariş var ise o işlem sonuçlanmadan izleyicibotum üzerinden ya da farklı bir panel üzerinden aynı hesaba izleyici yeni bir sipariş girmemelisiniz, bu şekilde girilen siparişler sistemler tarafından algılanamaz ve karışıklılık meydana getirmektedir ve hata verir bundan dolayı ücret iadesi & iptali ya da telafisi yapılmamaktadır.

Madde 5 Almış olduğunuz izleyici botu ardından sizlere özel sunucu kiralanmaktadır. Satın almış olduğunuz izleyici paketlerin iadesi bulunmamaktadır.Siparişiniz tamamlandıktan sonra vazgeçmeniz durumunda  ücret iadesi & iptali ya da telafisi yapılmamaktadır.

Madde 6 Satın almış olduğunuz izleyici paketleri kullandığınız platform'da herhangi bir hesap kısıtlaması banlanması tarafımızca desteklenmemektedir. Sorumluluk sizlera aittir.

Madde 7 Satın almış olduğunuz hizmeti durdurma veya dondurma gibi bir hizmetimiz bulunmamaktadır. Paketlerimiz 1 hafta 15 gün ve aylık olarak sizlere sunulmaktadır. Sipariş sonrası gün kullanımınıza kadar devam eder.

Madde 8 Sisteme giren bakiye kesinlikle iade edilmemektedir.Telif, kapanma veya botların engellenmesi durumunda izleyicibotum.com ve personelleri sorumlu tutulamaz, bu sorumluluk sizlere aittir.

Madde 9 Siparişinizi verdikten sonra siparişin ardından size ait sunucu siparişi verilmekte ve ödemesi yapılmaktadır. Sipariş öncesi vereceğiniz siparişten emin olunuz sipariş sonrası sunucu hizmeti sağlayan firma ödeme geçilmekte ödeme yapıldıktan sonra iade gibi durum söz konusu değildir.

Madde 10 Sitemiz üzeri almış olduğunuz takipçilerinizde düşüş yaşanmaz. Kanalınız banlanma veya askıya alınma gibi durumlarda 1 defa mahsus yeni kanala takipçilerinizi aktarmaktayız. Sonraki değişikler ücrete tabidir. Satın almış olduğunuz takipçi iade ve değişim talebinde bulunamazsınız.

Madde 11 Sistemimize kayıt olup sipariş vermiş olan herkes bu kuralları kabul etmiş olur ve herhangi bir aksaklıkta şikayetci olamaz ve hak talep edemezler.

Madde 12 Satın almış olduğunuz izleyici botu kanalınızın ban riski gibi durumlarda izleyicibotum sorumlu olmadığını sizlere belirtmek isteriz. Tüm sorumluluk size aittir.

Madde 13 Kanalınız banlanma askıya alınma v.b işlemlerde izleyici botlarınızı yeni kanala taşımanız ücrete taabidir. Fakat izleyicibotum ekibi olarak kısmen bu hizmeti ücretsiz sağlamaktayız.

Madde 14 Kanal link değişimi 1 saat ile 6 saat arasında değişiklik göstermektedir. Günde 1 adet değişim hakkınız bulunmaktadır. Aktarma yapmak istediğiniz eski kanal link yeni kanal link sipariş kodunuz veya ad soyad şeklinde destek talebi olarak bildirim beklemeniz gerekmektedir.

Madde 15 Servis açıklamalarında yazan veriler güncel olmamakla birlikte bu sözleşmede geçerli olmaktadır çünkü hiç bir servisin anlık olarak ne veriler yansıttığını bilemediğimiz için servis açıklamaları sadece ön bilgidir garanti ve başlangıç süreleri geçerli değildir.

Madde 16 izleyicibotum.com satın almış olduğunuz chat bot çekiliş botu ve diğer yazılımlar tarafınıza aktarılmadan ücret dahilinde değişim yapabilirsiniz.Tarafınıza program aktarıldıktan sonra program değişikliği yapılmamaktadır.

 

• Bu hususlara dikkat etmezseniz yaşanacak durumlardan dolayı sorumluluk bize ait değildir.

Sistemimize  sipariş vermiş olan herkes bu kuralları kabul etmiş olur ve herhangi bir aksaklıkta şikayetçi olamaz ve hak talep edemezler.

izleyicibotum.com bildirimde bulunmaksızın yukarıdaki maddeleri değiştirme hakkını saklı tutar.

Madde 17 Sipariş veren müşterilerimiz tüm sözleşme ve kurallarımızı kabul etmiş sayılır.

Madde 18 izleyicibotum.com bildirimde bulunmaksızın yukarıdaki maddeleri değiştirme hakkını saklı tutar.

Madde 19Trovo izleyici paketlerimiz paket içeriği olarak "guest" yani "misafir" izleyici olarak tanımlanır, gerçek kullanıcı şeklinde orjinal hesap izleyici istiyorsanız bu ekstra ücrete tabiidir.

Madde 20 Hiçbir izleyici paketimizde paket içeriği olarak "aç-kapat" hizmeti bulunmamaktadır. Bu hizmeti almak istiyorsanız ekstra ücret ödemeniz gerekmektedir. "Aç-kapat" hizmeti nedir? "Aç-kapat" hizmeti sizin yayına girmeden önce haber vermenizle izleyicilerin tanımlanması daha sonra sizin haber vermenizle izleyicilerin geri çekilmesi hizmetidir. Bu hizmet çok fazla iş yükü ve takip gerektirdiği için ekstra ücrete tabiidir.

Madde 21 Nonolive Platformunda satın almış olduğunuz paketler hakkında bilgi: Kanalınız 1000 İzlenme olana kadar izleyiciler katlanarak yansır fakat 1000 izleyiciye ulaştığınızda 1 izleyicinin karşılığı 1 izleyici olarak yansır. Yani 150 İzleyici paketi satın aldığınız zaman ortalama yansıyacak izleyici sayısı 1000'in altında izlenmede 600-700 arası izleyici. 1000 izleyicinin üzerinde izleniyorsanız 100-150 izleyici olarak yansır. Satın işleminde maddeleri işaretlemeden hizmeti satın alamıyorsunuz işaretledikten sonra sözleşme okumuş sayılıyorsunuz paket satın alımından sonra iade değişim düşürme v.b tarafımıza itirazları kabul etmeyeceğimizi bildirmek isteriz sizlere. izleyicibotum.com


                                                      GARANTİ ve İADE KOŞULLARI:


Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünler/yazılımlar satın alım şeklinize göre(Ömürboyu - Yıllık - Aylık-Haftalık) tarafınıza sunulmaktadır. Ürün ve yazılımlar üzerinde herhangi bir oynama/düzenleme yapılmadıkça garanti kapsamındadır. Sorun yaşanan ürünlerde tarafımıza durumun belirtilmesi gerekmektedir.

izleyicibotum.com üzerinde satışı yapılan her ürün/yazılım lisanslı ve korumalı şekilde sağlanmaktadır. Mevcut tüm ürünlerin tanıtıldığı, incelemenize sunulduğu sayfaları bulunmaktadır. Sayfalar içerinde ürüne/yazılıma ait tüm bilgilendirmeler yapılmaktadır. İptal/İade/Değişim bulunmayan ürünlerde durum açık şekilde belirtilmektedir. Satın alım işlemi bu şartları kabul ederek gerçekleşir. Satın aldığınız üründe eğer İptal/İade/Değişim seçeneği yoksa iptal, iade ve değişim talebinde bulunamazsınız.

izleyicibotum.com daima maddeler üzerinde kendi isteğiyle değişiklik yapma hakkına sahiptir. Satın alım yaparken sözleşmemizi lütfen dikkatli okuyunuz.